Fotografia wnętrz i architektury

Fotografia wnętrz i architektury

Fotografia wnętrz, architektury, stylizacja nieruchomości
Fotografia nieruchomości
  Fotografia wnętrz i architektury. Czy zasady są po to, żeby je łamać? Aby nieruchomość na zdjęciu wyglądała tak dobrze jak w rzeczywistości lub nawet lepiej (jeśli jest taka potrzeba), wystarczy stosować się do pewnych...
Galeria zdjęć
Kawalerka w centrum Katowic Właścicielka wyremontowała poniższą kawalerkę aby wynająć ją za dobrą cenę. Miała świadomość, że do uwydatnienia walorów mieszkania nie wystarczą fotografie wykonane telefonem, więc postanowiła skorzystać z moich usług. Myślę, że to...
Korzyści
  Dlaczego warto skorzystać z moich usług? Stylizacja i zdjęcia są naprawdę istotne! Często osoby, które wystawiają oferty, mają problem ze znalezieniem klientów. Telefon milczy, a przecież tak wiele osób mogłoby zainteresować się ogłoszeniem. Nie zapominaj, że...

.

 

Czy wiesz, że dzięki profesjonalnie wykonanym zdjęciom, możesz zainteresować swoją ofertą zdecydowanie więcej osób?

Twoi potencjalni klienci, to w dużej części wzrokowcy, dlatego tak ważne jest aby na ogłoszeniu zaprezentować nieruchomość w jak najlepszym świetle. Jeśli odbiorca oferty uzna, że lokal nie wzbudza zainteresowania, nie jest uporządkowany, przestronny lub wnętrze nie zapewnia odpowiedniego klimatu czy elegancji, co często jest efektem słabej jakości zdjęć, nie zadzwoni z zapytaniem o szczegóły, tylko poszuka innego miejsca.

Nie posiadasz profesjonalnych zdjęć swojej nieruchomości albo nie do końca przekonują Cię te, którymi dysponujesz?

Obiekt, który sprzedajesz lub chcesz wynająć wciąż nie znalazł nowych nabywców?

Liczba klientów Twojego lokalu usługowego wciąż jest zbyt mała?

Posiadasz biuro nieruchomości, jesteś jego pracownikiem lub zajmujesz się sprzedażą lub wynajmem swoich lokali/budynków i zależy Ci na tym, aby Twoja oferta wzbudziła zainteresowanie u jak największej liczby odbiorców?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Odmienię wnętrze Twojej nieruchomości oraz wykonam jej profesjonalne zdjęcia, aby wzbudzić większe zainteresowanie u potencjalnych klientów oraz doprowadzić do jej szybszej sprzedaży, wynajęcia lub do skorzystania z usług w niej oferowanych.

Decyzję o skorzystaniu z czyjejś oferty bardzo często podejmujemy kierując się pierwszym wrażeniem!

.

 

Przemiany

Po lewej stronie zdjęcia wykonane telefonem lub kompaktem przed moją wizytą, po prawej fotografie wykonane przeze mnie profesjonalnym sprzętem.

Korzyści

Z wieloletniej praktyki wynika, że największy „przyrost” korzyści dają te najtańsze i najprostsze prace. Poważne remonty nie zawsze mogą się zwrócić, chociaż – sporadycznie ­mogą być najlepszym rozwiązaniem. 

Tomasz Lebiedź “Home Staging po polsku” 

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Stylizacja i zdjęcia są naprawdę istotne!
Często osoby, które wystawiają oferty, mają problem ze znalezieniem klientów. Telefon milczy, a przecież tak wiele osób mogłoby zainteresować się ogłoszeniem.

Nie zapominaj, że każdy dzień szukania najemcy, to stracony czynsz!

Odpowiednio przygotowane mieszkanie to:

  szybsza sprzedaż lub wynajem = oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy,

  lepsza cena = wyższy zarobek,

  estetyczne wnętrze = lepsze samopoczucie.

Gdy ogłoszenie długo „wisi” nie wzbudzając większego zainteresowania, właściciel nieruchomości traci pieniądze, cierpliwość oraz czas na edytowaniu publikacji w każdym miesiącu oczekiwania na klienta. W takich sytuacjach często ucieka się do obniżania cen.
Aby tego uniknąć wystarczy skorzystać z usług stylisty z umiejętnościami fotograficznymi, który zadba o to, by niewielkim kosztem uwydatnić walory nieruchomości oraz wykonać najwyższej jakości zdjęcia, które pomogą sprzedać lub wynająć nieruchomość w krótkim czasie nie zmniejszając wartości Twojego portfela, a często nawet ją powiększając.

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!

  Dobre zdjęcia = więcej wizyt klientów.

Publikacja profesjonalnych zdjęć sprawi, że w Twojej siłowni, gabinecie, restauracji i w wielu innych miejscach, pojawi się więcej klientów.

To właśnie fotografie z ogłoszenia decydują o tym czy ktoś zechce obejrzeć lokal w rzeczywistości. Nawet jeśli wnętrze jest ładnie urządzone i zadbane, warto skorzystać z pomocy fotografa, ponieważ uwydatni on na obrazie, to co najważniejsze i tym samym zachęci potencjalnych klientów do obejrzenia nieruchomości. Zdjęcia wykonane telefonem czy kompaktem lub nawet lustrzanką ale przez osobę bez nabytych umiejętności fotografowania, nie przedstawią wnętrza w odpowiedni sposób i nie zachęcą do jej odwiedzin.

Gwarantuję, że zdjęcia wykonane przeze mnie, będą warte uwagi, a wystylizowana nieruchomość przyciągnie wiele osób.

Koszt home stagingu i/lub wykonania fotografii jest naprawdę niewielki w porównaniu z tym ile zyskasz!

.