Regulamin Rodo

Drogi kliencie,

Dbając o Twoje dane osobowe w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018r. RODO*, pragnę Ci przekazać dotyczące go informacje i proszę o odpowiedź, jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe nie powinny być przeze mnie używane.
Wycofanie zgody na przetwarzanie Twoich danych proszę kierować na adres info@fotocisowska.pl.

Informuję że administratorem Twoich danych jest Beata Cisowska-Prandzioch – fotocisowska.pl.

Dane osobowe oraz utrwalony wizerunek zbierane są  na potrzeby wykonania zlecenia dla klienta oraz reklamy/promocji swojej pracy artystycznej (tj. zdjęć).  Dodatkowo dane mogą posłużyć mi w celach kontaktowych i handlowych obecnie jak i w przyszłości jeżeli została na nie wyrażona odpowiednia zgoda.

Wyrażający zgodę ma prawo dostępu do swoich danych oraz zdjęć ze swoim wizerunkiem, które będą przetrzymywane przez Administratora oraz do ograniczenia ich przetwarzania lub uaktualnienia, a także do wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym momencie.

Zgodnie z obowiązującym prawem Administrator może przekazać dane oraz zdjęcia, o których wspomniano wyżej, podmiotom przetwarzającym je na jego zlecenie (np. firmy zajmującej się drukiem fotoksiażek/odbitek/nadrukiem płyt) oraz, w przypadku złamania przepisów prawa, podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów (np. policji).

Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody, nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).