Korzyści

Z wieloletniej praktyki wynika, że największy „przyrost” korzyści dają te najtańsze i najprostsze prace. Poważne remonty nie zawsze mogą się zwrócić, chociaż – sporadycznie ­mogą być najlepszym rozwiązaniem. 

Tomasz Lebiedź “Home Staging po polsku” 

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Stylizacja i zdjęcia są naprawdę istotne!
Często osoby, które wystawiają oferty, mają problem ze znalezieniem klientów. Telefon milczy, a przecież tak wiele osób mogłoby zainteresować się ogłoszeniem.

 

Nie zapominaj, że każdy dzień szukania najemcy, to stracony czynsz!

 

Odpowiednio przygotowane mieszkanie to:

  szybsza sprzedaż lub wynajem = oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy,

  lepsza cena = wyższy zarobek,

  estetyczne wnętrze = lepsze samopoczucie.

Gdy ogłoszenie długo „wisi” nie wzbudzając większego zainteresowania, właściciel nieruchomości traci pieniądze, cierpliwość oraz czas na edytowaniu publikacji w każdym miesiącu oczekiwania na klienta. W takich sytuacjach często ucieka się do obniżania cen.
Aby tego uniknąć wystarczy skorzystać z usług stylisty z umiejętnościami fotograficznymi, który zadba o to, by niewielkim kosztem uwydatnić walory nieruchomości oraz wykonać najwyższej jakości zdjęcia, które pomogą sprzedać lub wynająć nieruchomość w krótkim czasie nie zmniejszając wartości Twojego portfela, a często nawet ją powiększając.

 

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!

 

  Dobre zdjęcia = więcej wizyt klientów.

Publikacja profesjonalnych zdjęć sprawi, że w Twojej siłowni, gabinecie, restauracji i w wielu innych miejscach, pojawi się więcej klientów.

To właśnie fotografie z ogłoszenia decydują o tym czy ktoś zechce obejrzeć lokal w rzeczywistości. Nawet jeśli wnętrze jest ładnie urządzone i zadbane, warto skorzystać z pomocy fotografa, ponieważ uwydatni on na obrazie, to co najważniejsze i tym samym zachęci potencjalnych klientów do obejrzenia nieruchomości. Zdjęcia wykonane telefonem czy kompaktem lub nawet lustrzanką ale przez osobę bez nabytych umiejętności fotografowania, nie przedstawią wnętrza w odpowiedni sposób i nie zachęcą do jej odwiedzin.

Gwarantuję, że zdjęcia wykonane przeze mnie, będą warte uwagi, a wystylizowana nieruchomość przyciągnie wiele osób.

 

Koszt home stagingu i/lub wykonania fotografii jest naprawdę niewielki w porównaniu z tym ile zyskasz!

.