O mnie

Ludzie z plemion afrykańskich wierzyli do niedawna, że utrwalanie obrazu człowieka odbiera mu duszę. Jednak przez lata postrzeganie fotografii zmieniało się. Z czasem odbicie, które nie znika, stało się dla nas fascynujące. Odkryliśmy, że ułożone chronologicznie fotografie w albumie, to bardzo cenna i chętnie oglądana pamiątka.

Większość chwil można zatrzymać nawet za pomocą telefonu komórkowego, jednak te codzienne pamiątki nie są tak uroczyste jak zdjęcia wykonane cyfrową lustrzanką przez wprawnego fotografa.

Nazywam się Beata Cisowska

Oferuję usługi w zakresie fotografii ślubnej, plenerowej i reklamowej.
Ukończyłam Technikum Fotograficzne nr 12 w Katowicach z dyplomem fototechnik. Posiadam zaświadczenie z odbytego kursu dla operatorów audiowizualnych organizowanego przez Kurię, uprawniającego do fotografowania podczas uroczystości kościelnych.

Prywatnie (poza fotografią) pasjonatka tańca, snowboardu, wypadów górskich i psychologii 🙂


Wiedza i doświadczenie = wysoka jakość usługi:

  Dzięki nowoczesnej technologii zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem poddaję obróbce graficznej poprawiając m.in. kontrast i intensywność barw.
  Fotografie wykonuję w formacie RAW, który pozwala na zachowanie najwyższej jakości obrazu oferowanej przez aparat.
  Korzystam z techniki HDR polegającej na generowaniu zdjęć o bardzo dużej rozpiętości tonalnej.
  Wciąż poszerzam swoje umiejętności poszukując różnych informacji, które umożliwiają mi rozwój.

Podczas mojej pracy staram się uchwycić wyjątkową, niepowtarzalną chwilę, emocje oraz dobrać tło tak by idealnie komponowało się z uwiecznianą na zdjęciu sceną. Posiadam doświadczenie, wiedzę na temat fotografowania oraz mnóstwo ciekawych pomysłów. Wszystko łączę ze sobą podczas sesji dlatego zdjęcia, które wykonuję są niepowtarzalne i bardzo dobrej jakości.

Jeśli masz własną wizję, pozwolę Ci się poddać wyobraźni pomagając w realizacji tego co sobie wymarzyłeś/aś. Jeśli jednak brak Ci koncepcji, a pragniesz czegoś wyjątkowego, przedstawię własne pomysły, zaproponuję miejsce, które podkreśli klimat sesji oraz uwydatni wcześniej wybrany styl zdjęć.

Dzięki nowoczesnej technologii zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem poddaję obróbce graficznej poprawiając m.in. kontrast i intensywność barw, usuwając niedoskonałości, a czasem nawet dodając fantazyjnych efektów.

Z wielką przyjemnością wykonam zdjęcia w różnych zakątkach Polski, nie tylko w Katowicach i na Śląsku. Odwiedzę wraz z Tobą nadmorskie miasta, lasy, pałace, aby te fotografie nie były tylko zwykłym odbiciem wizerunku ale również uwiecznieniem tego co kochasz, Twoich pasji, pięknych krajobrazów :).