Regulamin Rodo

Drogi kliencie,

Dbając o Twoje dane osobowe w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018r. RODO*, pragnę Ci przekazać dotyczące go informacje.

Informuję, że administratorem Twoich danych jest Beata Cisowska-Prandzioch – fotocisowska.pl.

Dane osobowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail) oraz utrwalony wizerunek zbierane są na potrzeby wykonania dla Ciebie zlecenia oraz reklamy/promocji swojej pracy artystycznej (tj. zdjęć).  Dodatkowo dane mogą posłużyć mi w celach kontaktowych i handlowych obecnie jak i w przyszłości jeżeli została na nie wyrażona odpowiednia zgoda.

Masz prawo dostępu do swoich danych oraz zdjęć ze swoim wizerunkiem, które są przetrzymywane przeze mnie oraz do ograniczenia ich przetwarzania lub uaktualnienia, a także do wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym momencie.
Wycofanie lub uaktualnienie zgody proszę kierować na adres info@fotocisowska.pl.

Zgodnie z obowiązującym prawem Administrator może przekazać dane oraz zdjęcia, o których wspomniano wyżej, podmiotom przetwarzającym je na jego zlecenie (np. firmy zajmującej się drukiem fotoksiażek/odbitek/nadrukiem płyt) oraz, w przypadku złamania przepisów prawa, podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów (np. policji).

Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody, nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).