Galeria zdjęć

Kawalerka na Giszowcu w Katowicach

Mieszkanie zostało wyremontowane przez właściciela pod wynajem, a ja podkreśliłam jego walory na zdjęciach.


Nowoczesne mieszkanie na Ptasim Osiedlu w Katowicach

To mój kolejny projekt z bardzo sympatyczną właścicielką tego mieszkania. Poznałyśmy się około 2 lata temu podczas fotografowania kawalerek, które wyremontowała wraz z mężem do wynajmu. Tym razem mieszkanie zostanie wystawione na sprzedaż. Idzie jej naprawdę świetnie, trzeba przyznać 🙂


Oryginalny dom na Koszutce

Jakiś czas temu miałam przyjemność współpracować z bardzo kreatywną dekoratorką wnętrz i architektem Patrycją Szewczyk z Niezwykłe miejsce przy projekcie home staging.  Jednak nie była to typowa stylizacja. Budżet był niewielki, więc zakupy nie wchodziły w grę. Naszym zadaniem było udekorowanie wnętrz domu przy użyciu wyłącznie przedmiotów dostarczonych przez właścicieli i kilku naszych, które im wypożyczyłyśmy.
Przenosiłyśmy meble, układałyśmy poduszki, dekorowałyśmy stoliki. Miałyśmy nie lada wyzwanie, ale myślę że sprostałyśmy zadaniu, a zdjęcia które wykonałam, dopełniły naszą pracę podkreślając atuty nieruchomości.

Zdjęcia sprzed metamorfozy dostępne w zakładce przemiany.


Kawalerka w Tychach

Bardzo ładna kawalerka w Tychach na wynajem. Jasna i nowoczesna dzięki czemu, mimo niewielkiego metrażu, wygląda na całkiem przestrzenną 🙂


Elegancka kawalerka w Katowicach

Idealna kawalerka dla ludzi szukających spokoju i nowoczesności. Moim zadaniem było podkreślenie pięknego wnętrza oraz przestrzeni, którą można zauważyć mimo niewielkich rozmiarów lokalu.


Duży dom w Rudzie Śląskiej

Dom o powierzchni 200m2 wystawiony na sprzedaż. Bardzo duże pokoje i mnóstwo przestrzeni sprzyjały dobrym ujęciom.


Mała, nowoczesna kawalerka w centrum Katowic

Mieszkanie zostało wynajęte w ciągu 6-ściu godzin od opublikowania ogłoszenia z poniższymi zdjęciami. To chyba rekord 🙂


Kawalerka w centrum Katowic

Właścicielka wyremontowała poniższą kawalerkę aby wynająć ją za dobrą cenę. Miała świadomość, że do uwydatnienia walorów mieszkania nie wystarczą fotografie wykonane telefonem, więc postanowiła skorzystać z moich usług. Myślę, że to był bardzo dobry krok, zobaczcie sami.


Lokal usługowy w Chorzowie

Lokal przeznaczony pod wynajem. Właścicielka potrzebowała zdjęć, które zaprezentowałyby go w jak najlepszym świetle. Efekty mojej pracy poniżej.


Oryginalne mieszkanie w Katowicach

Zdecydowałam się uwiecznić na zdjęciach to mieszkanie, ponieważ jest w bardzo oryginalnym stylu. Właścicielka, to kreatywna osoba, która jak widać potrafi zrobić coś z niczego i tchnąć duszę w meble, które ktoś inny wymieniłby na nowe, czyli Home Staging jak się patrzy 🙂


Mieszkanie przy ulicy Orkana w Katowicach

Piękne mieszkanie pod wynajem przy ulicy Orkana w Katowicach. Właściciel wystawił je na portalu w celu znalezienia nowego nabywcy. Przez dłuższy czas stało niezamieszkałe, dlatego postanowił zgłosić się do mnie. Wykonałam dla niego zdjęcia, aby wzbudzić większe zainteresowanie u potencjalnych klientów. Około 1,5 tygodnia po umieszczeniu ich w ogłoszeniu lokal znalazł nowych nabywców.


Gabinet dermatologiczny ul. Armii Krajowej 

Zdjęcia wykonane dla gabinetu dermatologicznego pani Dr n.med. Magdaleny Piechel. Ul. Armii Krajowej 190 w Katowicach.


Gabinet dermatologiczny ul. Szarych Szeregów 

Zdjęcia wykonane dla gabinetu dermatologicznego przy ul.Szarych Szeregów 31 w Katowicach.


Mieszkanie ul. Bażantów w Katowicach

Mieszkanie zostało wystawione na sprzedaż. Właścicielka zamieściła w internecie ogłoszenie zawierające słabej jakości zdjęcia. Przez pewien czas nie mogła znaleźć nowego nabywcy, dlatego postanowiła skorzystać z mojej oferty. Wykonałam dla niej zdjęcia, które następnie opublikowała. Niedługo po tym mieszkanie zostało sprzedane.


Ośrodek wczasowy w Wiśle

Piękny pensjonat, który potrzebował profesjonalnych zdjęć. Właściciel był zainteresowany przyciągnięciem do niego jeszcze większej liczby klientów, dlatego zgłosił się do mnie.