Prezentacja nieruchomości

Aby stylizacja przyniosła zamierzone efekty, metamorfozę należy zakończyć odpowiednią prezentacją mieszkania.

ODPOWIEDNIA REKLAMA NIERUCHOMOŚCI – ZWIEŃCZENIEM WSZELKICH PRAC.

Właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, to czynność niezwykle ważna, jednak nie można zapomnieć o nieodłącznej reklamie.

Możesz zająć się tym samodzielnie.
Po otrzymaniu moich wskazówek posiądziesz wiedzę dotyczących właściwej prezentacji. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach aby samodzielnie oprowadzać klientów po mieszkaniu i zamknąć sprzedaż, zachęcam do skorzystania z pomocy pośrednika. Zaprezentuje za Ciebie mieszkanie i załatwi wszelkie formalności m.in. przygotuje za Ciebie umowy, załatwi zaświadczenia, umówi notariusza. Pośrednicy doskonale znają się na sprzedaży nieruchomości i z pewnością szybko znajdą nowych nabywców Twojego lokalu, jeśli wcześniej zostanie odpowiednio przygotowany oraz przedstawiony na zdjęciach przez stylistę.

PAMIĘTAJ, ŻE STYLISTA I POŚREDNIK, TO DWIE ODRĘBNE DZIEDZINY.

Ogłoszeniodawcy bardzo często zgłaszają się do pośredników, gdy nie potrafią sprzedać mieszkania, zapominając o tym, że odpowiednia reklama bez stylizacji wnętrza, często nie wystarcza. Pracownicy biur nieruchomości potrafią być naprawdę pomocni, ponieważ posiadają specjalistyczną wiedzę w zakresie marketingu i sprzedaży nieruchomości, jednak w wielu przypadkach proces znalezienia przez nich klienta trwa bardzo długo, m.in. ze względu na słabą jakość zdjęć przez nich wykonanych oraz nieestetyczny wygląd mieszkania.

Wymienione problemy z pewnością utrudniają dotarcie do potencjalnych kupujących, dlatego świetnym ich rozwiązaniem okazuje się para: pośrednik + fotograf


Nie wszyscy pośrednicy zachowują się profesjonalnie. Właściciel mieszkania może stać się obiektem zainteresowania naciągaczy, którzy ogłaszają nieruchomość bez jego pozwolenia. Aby uniknąć takich problemów warto skorzystać z usług sprawdzonych firm.

Jeśli obawiasz się tego typu działań i chcesz mieć pewność, że osoba, która poprowadzi sprzedaż jest godna zaufania, to zachęcam do kontaktu z panią Katarzyną Wartak z Biura Nieruchomości “Cztery Kąty”. Jest profesjonalną i zaangażowaną w swoją pracę pośredniczką, która pomoże Ci znaleźć klienta i załatwi za Ciebie wszelkie formalności.
Kontakt do Pani Katarzyny:
kom: 792-966-872
e-mail: kontakt@czterykatynieruchomosci.pl

.