Regulamin Rodo

Drogi kliencie,

Dbając o Twoje dane osobowe w związku z wejściem w życie od dnia 25 maja 2018r. RODO*, pragnę Ci przekazać dotyczące go informacje.

Informuję, że administratorem Twoich danych jest Beata Cisowska-Prandzioch – fotocisowska.pl.

Dane osobowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, e-mail) zbierane są na potrzeby wykonania dla Ciebie zlecenia oraz reklamy/promocji swojej pracy artystycznej (tj. zdjęć).  Dodatkowo dane mogą posłużyć mi w celach kontaktowych i handlowych obecnie jak i w przyszłości jeżeli została na nie wyrażona odpowiednia zgoda.

Masz prawo dostępu do swoich danych, które są przetrzymywane przeze mnie oraz do ograniczenia ich przetwarzania lub uaktualnienia, a także do wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym momencie.
Wycofanie lub uaktualnienie zgody proszę kierować na adres info@fotocisowska.pl.

Zgodnie z obowiązującym prawem Administrator może przekazać dane oraz zdjęcia, o których wspomniano wyżej, podmiotom przetwarzającym je na jego zlecenie oraz, w przypadku złamania przepisów prawa, podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów (np. policji).

Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody, nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).